دوربین مدار بسته در برج مراقبت

برج مراقبت فرودگاه، در برقراری امنیت پرواز و فرودگاه اهمیت دارد. نگهبانان امنیتی در برج مراقبت از طریق مانیتور، ویدئوی تمام دوربین‌های فرودگاه را مشاهده می‌کنند. همچنین با استفاده از سیستم مدیریت تصویر، به تجزیه و تحلیل هوشمند ویدئوها، مدیریت آلارم‌ها می‌پردازند. در این قسمت به بررسی ویژگی‌های یک دوربین مدار بسته مناسب برج مراقبت فرودگاه می‌پردازیم. همچنین در وبسایت کی نو کاشان، انواع دوربین مدار بسته مناسب نصب در بخش برج مراقبت فرودگاه قابل مشاهده و مقایسه است.

دوربین مدار بسته موتورایز

به منظور نظارت بر عملکرد و اتفاقات جاری در برج مراقبت، لازم است دوربین مدار بسته استفاده شود. دوربین مدار بسته در برج مراقبت فرودگاه، بهتر است یک دوربین مداربسته موتورایز با لنز متغیر باشد. با استفاده از این نوع دوربین، به آسانی می‌توان در هر قسمت که نیاز بود، زوم کرد. در حالت زوم در تصویر، نیز تصاویر با کیفیت هستند و امکان تشخیص جزئیات وجود دارد.

دوربین مدار بسته میکروفن دار

به منظور ثبت دقیق اتفاقات در برج مراقبت، بهتر است دوربین مدار بسته میکروفن دار استفاده شود. و علاوه بر تصویر صدای محیط و افراد را همراه با تصویر ثبت و ضبط کند. همچنین بهتر است دوربین مدار بسته در برج مراقبت فرودگاه، رزولوشن بالایی داشته باشد.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در حمل و نقل