• استفاده از دوربین مداربسته در صنعت

دوربین مدار بسته در فروشگاه ترمینال

در ترمینال فرودگاه، برای رفع نیاز مراجعین فرودگاه، فروشگاه نیز وجود دارد. وجود دوربین مدار بسته در فروشگاه در کنترل و نظارت تردد افراد به فروشگاه نقش مهمی دارد. همچنین امنیت لازم را در فروشگاه تأمین می‌کند.

استفاده از دوربین مدار بسته‌ای که فضای وسیع‌تری را تحت نظر دارد، توصیه می‌شود. تصاویر دوربین مدار بسته در فروشگاه باید قابلیت زوم با کیفیت بالا داشته باشد. در وبسایت کی نو کاشان، انواع دوربین مدار بسته مناسب نصب در فروشگاه ترمینال قابل مشاهده و مقایسه است.

دوربین مدار بسته موتورایز در صندوق فروشگاه

صندوق فروشگاه، مهم‌ترین بخش فروشگاه است. لازم است که لحظه به لحظه و دقیق از صندوق، تصویر ضبط شود. به همین علت، استفاده از دوربین مدار بسته موتورایز که لنز متغیر دارد، توصیه می‌شود. با نصب دوربین مدار بسته موتورایز در صندوق فروشگاه، در هر زاویه‌ای که مایل باشید، لنز دوربین جابجا می‌شود و تصویر ضبط می‌کند.

با کمک دستگاه NVR و نرم افزار مدیریت تصاویر، در تصویر می‌توان زوم و فوکوس کرد. با نصب دوربین موتورایز، امنیت فروشگاه افزایش می‌یابد. حتی دوربین مدار بسته موتورایز با کیفیت تصویر 2 و 4 مگا پیکسل نیز، در شرایط زوم تصویر با کیفیت بالا ثبت می‌کنند. بنابراین صندوق فروشگاه و ورود و خروج پول از صندوق تحت یک نظارت کامل خواهند بود.

ارتباط دوربین مداربسته و دستگاه NVR  با دستگاه  POS

اگر دوربین مداربسته و دستگاه NVR  با دستگاه  POS فروشگاه، متصل کنیم؛ با اسکن بارکد محصول، اطلاعات خرید مشتری را روی تصویر ضبط شده از صندوق، ثبت می‌شود. بنابراین چک کردن محصولات موجود، میزان فروش و مبلغ صندوق بسیار آسان می‌شود. همچنین میزان خطا یا سواستفاده به حداقل می‌رسد.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در فرودگاه