• استفاده از دوربین مداربسته در محوطه بیرونی بانک

دوربین مدار بسته در محیط پیرامون بانک

به منظور پیشگیری از سرقت و یا خرابکاری، لازم است که در اطراف بانک نیز دوربین مدار بسته نصب شود. دوربین مدار بسته در محیط پیرامون بانک، باید از نظر فیزیکی مقاومت بالایی داشته باشد. دوربین مدار بسته ضد آب، ضد زنگ باشد. در شرایط گرد و غبار و مه نیز تصاویری شفاف ثبت کند. بهتر است به صورتی نصب شود که احتمال دستکاری دوربین توسط افراد به حداقل برسد. همچنین در شب نیز تصاویری شفاف و با کیفیت ثبت کند.

در ادامه ویژگی‌هایی که بهتر است دوربین مدار بسته در محیط پیرامون بانک داشته باشد بررسی می‌کنیم. همچنین با مراجعه به وبسایت کی نو کاشان، انواع دوربین مدار بسته را مشاهده نمایید.

دوربین مدار بسته با درجه حفاظتی IP67

دوربین مدار بسته با استاندارد حفاظتی IP67 در برابر عوامل خارجی چون نفوذ آب، گرد و غبار درجه حفاظتی بالایی دارد. همچنین در بازه‌ی دمایی 40 درجه زیر صفر تا 70 درجه بالای صفر و حداکثر رطوبت 95 درصد فعالیت می‌کند.

دوربین مدار بسته با ویژگی Starlight

دوربین مدار بسته با ویژگی Starlight حتی در شب نیز تصاویر روشن و رنگی ثبت می‌کند. در این نوع دوربین مدار بسته، با استفاده از سنسور پیشرفته‌ی CMOS در محیط با میزان نور بسیار کم 0.0005 لوکس نوری، تصاویر شفاف و با کیفیت بالا ثبت می‌کند.

دوربین مدار بسته هوشمند با قابلیت تعقیب سوژه

با استفاده از دوربین مدار بسته هوشمند با قابلیت تعقیب سوژه، هنگامی که فردی از خط فرضی عبور کند، یا به منطقه غیرمجاز وارد شود؛ دوربین مدار بسته فوری تشخیص می‌دهد. به علاوه به صورت اتوماتیک آن را تعقیب می‌کند. بلافاصله بعد از تشخیص ورود غیرمجاز، یک هشدار به صورت ایمیل برای نگهبان یا تیم امنیتی ارسال می‌شود.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بانک