• راه حل ATM

دوربین مدار بسته در عابر بانک (ATM)

برای حفاظت از دستگاه‌های عابر بانک و ثبت چهره افرادی که به ATM مراجعه می‌کنند، لازم است که دوربین مدار بسته در عابر بانک نصب شود. دوربین مدار بسته‌ای که پوشش 180 درجه‌ای ارائه می‌کند و تصاویر با کیفیت HD ثبت می‌کند. و به دلیل ابعاد کوچک، در همه جا قابل استفاده‌اند؛ انتخاب خوبی برای نصب در عابر بانک است.

استفده از دوربین مدار بسته تحت شبکه در عابر بانک توصیه می‌شود. چون علاوه بر ارائه تصاویر با کیفیت، امنیت و خدمات مشتریان را بهبود می‌دهند. همچنین کنترل و نظارت از راه دور را آسان و کم هزینه می‌سازد.

اگر به طور همزمان از یک دوربین مدار بسته پانوراما با تصاویر 360 درجه و یک دوربین مدار بسته دیگر با میدان دید محدود در کنار یکدیگر استفاده کنیم؛ تمام نقاط کور یک فضا را پوشش داده‌ایم. در مورد عابر بانک، یک دوربین مدار بسته با لنز پین هول را درون دستگاه ATM نصب می‌کنیم. این دوربین، حتی در صورت وجود اختلاف نور شدید در محیط یا نور کم، تصویر با کیفیت و جزییات فراوان ثبت می‌کند. و دوربین دوم که در بالای دستگاه عابر بانک نصب شده است، یک تصویر 180 درجه از فضای اطراف ارائه می‌دهد.

این دوربین‌ها همچنین قابلیت هماهنگی با سیستم حفاظتی و اعلام هشدار در زمان وقوع مورد مشکوک را دارند.

در بخش فروشگاه وبسایت کی نو کاشان، انواع دوربین مدار بسته هایک ویژن، هایلوک، تی وی تی به همراه ویژگی و قابلیت‌هایشان، معرفی و شرح داده شده‌اند. مراجعه به وبسایت به شما در انتخاب بهترین دوربین مدار بسته متناسب با نیاز شما کمک خواهد کرد.

دوربین مدار بسته پیشنهادی در عابر بانک (ATM)

DS-2CD2143G0-IS دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بانک