• دوربین مداربسته در صندوق فروشگاه

دوربین مدار بسته در صندوق فروشگاه

صندوق فروشگاه، از مهم‌ترین بخش‌های فروشگاه است. به منظور ثبت لحظه به لحظه و دقیق تصاویر از صندوق فروشگاه، توصیه می‌شود از دوربین مدار بسته موتورایز که لنز متغیر دارد، استفاده کنید. با نصب دوربین مدار بسته موتورایز در صندوق فروشگاه، متناسب با نیاز، در هر زمان، بهترین زاویه دید را انتخاب می‌کنید.

با استفاده از دستگاه NVR و نرم افزار مدیریت تصاویر، بر روی تصویر می‌توان عمل زوم و فوکوس را انجام داد. با استفاده از دوربین موتورایز، ضریب امنیت فروشگاه نیز بالا می‌رود. حتی دوربین مدار بسته موتورایز با کیفیت تصویر 2 و 4 مگا پیکسل نیز، در شرایط زوم تصویر با کیفیت بالا ارائه می‌دهند. بدین ترتیب یک نظارت کامل و صد در صدی از صندوق فروشگاه و میزان ورود و خروج پول از صندوق را خواهیم داشت.

 اتصال دوربین مداربسته و دستگاه NVR  با دستگاه  POS

در صورت  اتصال دوربین مداربسته و دستگاه NVR  با دستگاه  POS فروشگاه این امکان وجود دارد که با اسکن بارکد محصول، اطلاعات خرید مشتری را روی تصویر ضبط شده از صندوق، ثبت کرد. با استفاده از این امکان، چک کردن محصولات موجود، میزان فروش و مبلغ صندوق بسیار آسان است و احتمال خطا و یا هر نوع سواستفاده کاهش می‌یابد.

در وبسایت کی نو کاشان انواع دوربین مدار بسته به همراه ویژگی و قابلیت‌ها معرفی و شرح داده شده است. بنابراین برای انتخابی بهتر به بخش فروشگاه وبسایت مراجعه کنید.

دوربین مدار بسته پیشنهادی در صندوق فروشگاه

DS-2CE56H0T-IT3ZF دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مرکز خرید