• دوربین مدار بسته در کلینیک بیمارستان

دوربین مدار بسته در کلینیک بیمارستان

در هر بیمارستان چند کلینیک وجود دارد. کلینیک ها روزانه میزبان جمعیت زیادی از مراجعین هستند. در نتیجه، بخش مهمی از اجرای راهکار نظارت در بیمارستان، نیازمند وجود دوربین مدار بسته در کلینیک است. دوربین مداربسته باید به گونه ای انتخاب شوند که در تغییرات نور به خوبی عمل کنند و ویژگی‌های نظارتی پیچیده داشته باشند. در ادامه به ویژگیِ دوربین مداربسته مناسبِ کلینیک می‌پردازیم. شما دوستان عزیز می‌توانید در وبسایت کی نو کاشان با انواع دوربین مدار بسته و ویژگی‌های آنها آشنا شوید.

ویژگی Corridor Mode

دوربین مدار بسته هایی که ویژگی Corridor Mode  دارند، انتخاب مناسبی برای نصب در راهروهای کلینیک هستند. این ویژگی با تغییر نوع تصویر از حالت افقی به عمودی و همینطور حذف قسمت‌های غیر ضروری، از فضای وسیع‌تری تصویر ضبط می‌کند.

دوربین مدار بسته با ویژگی CORRIDOR MODE

فناوری DAY & NIGHT

در فناوری DAY & NIGHT  الگوریتم‌های هوشمند و سنسورهای پیشرفته به جای قطعات فیزیکی جایگزین می‌شوند و این جایگزینی سبب تشخیص دقیق نور و تغییر حالت شب و روز در شرایط گوناگون در موقعیت تحت نظارت می شود و خطا به میزان قابل توجهی کاسته می‌شود.

دوربین با فناوری DAY & NIGHT

قابلیت اتصال به آلارم PIR

اگر آلارم PIR در دوربین‌ها وجود داشته باشد، زمانی‌که فردی غیرمجاز به منطقه وارد شود، نور سفید به فرد تابیده می شود، و تصویر رنگی از آن فرد ثبت می‌شود. این فرایند تابش نور سفید خود به تنهایی به عنوان اخطاری محسوب می‌شود و فرد تلاش می‌کند تا سریع محل را ترک کند. دوربین‌هایی با چنین ویژگی، مناسب داروخانه‌ها نیز هستند.

دوربین مدار بسته با آلارم PIR

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بیمارستان