• راه حل دوربین مداربسته در محیط داخلی بانک

دوربین مدار بسته در محیط داخلی بانک

برای نظارت کامل محیط بانک، و زیر نظر داشتن تمام رفتار مراجعین بانک، نصب دوربین مدار بسته در داخل بانک ضروری است. دوربین مدار بسته در محیط داخلی بانک، باید به گونه‌ای باشد که تمام زوایای محیط داخلی بانک را تحت نظر بگیرد. تصاویر ضبط شده شفاف و در حالت زوم نیز با کیفیت باشد. محل نصب دوربین مدار بسته در داخل بانک نیز باید توسط کارشناسان مشخص شود تا با کمترین تعداد دوربین، از تمام فضای داخل بانک تصاویری واضح ضبط شود.

از مهمترین بخش‌های داخلی بانک که وجود دوربین مدار بسته در آن لازم است، پیشخوان یا باجه‌ی بانک است. با نصب دوربین مدار بسته در باجه‌ی بانک، تبادل اسناد و مدارک و پول در هر لحظه ثبت می‌شود. در صورت بروز مشکل با بررسی دوربین مدار بسته به واقعیت ماجرا می‌توان پی برد. در ادامه به بررسی بهترین دوربین مدار بسته در محیط داخلی بانک می‌پردازیم. شما عزیزان با مراجعه به وبسایت کی نو کاشان اطلاعات کاملی در مورد انواع دوربین مدار بسته بدست می‌آورید، تا انتخاب بهتری داشته باشید.

دوربین مدار بسته دید در شب

با استفاده از دوربین مدار بسته با قابلیت دید در شب، تفاوت میزان نور سطح اشیا دور و نزدیک را متعادل می‌سازد، تا تصاویر شفاف و واضح ثبت شوند. همچنین حتی در نور بسیار کم نیز، قادر به ثبت تصاویر شفاف و واضح است.

دوربین مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

نصب دوربین مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره این امکان را فراهم می‌کند که تصویر چهره‌ی هر فرد که وارد بانک می‌شود در سیستم ثبت شود. در صورت بروز اتفاق، امکان تشخیص علت و عامل آسان خواهد بود.

دوربین با قابلیت زوم دیجیتال

دوربین مدار بسته نصب شده در باجه بانکی، بهتر است از قابلیت زوم دیجیتال پشتیبانی کند. این نوع دوربین تصاویر دقیق و مشخصی از اسناد، پول و هر آنچه در باجه تبادل می‌شود را ارائه ضبط می‌کند. در نتیجه احتمال خطا در کار کارمندان کاهش می‌یابد.

دوربین مدار بسته موتورایز

دوربین مدار بسته موتورایز، انتخاب خوبی برای نصب در باجه بانک است. با استفاده از دوربین مدار بسته موتورایز، که لنز متغیر دارد، می‌توان در هر لحظه متناسب با نیاز بهترین زاویه دید را انتخاب کرد.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بانک