• نظارت، حفاظت و شبکه در اتاق کنترل

راه حل حفاظت در اتاق کنترل و مرکز داده

در بحث حفاظت هر مجتمعی، اتاق کنترل و مرکز داده اهمیت بالایی دارند. این دو بخش از مهم‌ترین بخش‌های امنیتی و حیاتی هر ساختمانی هستند. برقراری امنیت و نظم در ساختمان در گرو کارکرد بی عیب این دو بخش مرکز داده و اتاق کنترل است. در ادامه به بررسی تجهیزاتی که برای برقراری حفاظت در اتاق کنترل و مرکز داده لازم است می‌پردازیم.

دزدگیر آدرس پذیر و قابل اتصال به دوربین مدار بسته

در دزدگیر آدرس پذیر، به محض وقوع اتفاق و فعال شدن زنگ هشدار، موقعیت هشدار تعیین می‌شود و دوربین در آن موقعیت فعال خواهد شد.

استفاده از سنسور با قابلیت Tamper و Antimask

استفاده از سنسور با قابلیت Antimask و Tamper از پوشاندن یا هر نوع دستکاری سنسورها در زمان DISARM جلوگیری می‌کند. در نتیجه، احتمال بروز سرقت در این حالت کاهش می‌یابد. این به این معنی است که اگر بطور عمدی و یا اتفاقی یک شی روی سنسور را بپوشاند،یا درپوش سنسور برداشته شود، سنسور آن را تشخیص می‌دهد و اعلام می‌کند. در نتیجه امکان پوشاندن و خرابکاری سنسور برای وقوع سرقت یا …کاهش می‌یابد.

استفاده از کیپد

برای کنترل ورود و خروج اغلب از کیپد استفاده می‌کنند. با به کار بردن کیپید و ضبط رفت و آمدها، در مواقع بروز حادثه، امکان بررسی و بازخوانی حافظه و یافتن عامل حادثه وجود دارد. انواع تگ و کیپید را می‌توانید در وبسایت کی نو کاشان مشاهده و مقایسه کنید و کیپد متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید.

نصب سنسور مه‌ساز (سنسور foggy)

با قرار دادن یک سنسور مه ساز (foggy) در اتاق کنترل و مرکز داده، اگر فردی به صورت غیرمجاز وارد شود، این سنسور اعلام هشدار می‌کند و در مدت زمان کوتاه، مه غلیظی را در محیط ایجاد می‌کند. به گونه ای که بینایی فرد مختل خواهد شد. انواع سنسور مه ساز را در کی نو کاشان مشاهده نمایید.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز آموزشی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بیمارستان
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز تاریخی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بانک
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز صنعتی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز مذهبی