• نظارت و حفاظت در مرکز کنترل

راه حل تأمین انرژی در اتاق کنترل و مرکز داده

تامین انرژی در اتاق کنترل و مرکز داده‌، در اجرای راهکار تامین انرژی در هر ساختمانی ، نقش اساسی دارد. قطعی و نوسان برق اغلب باعث آسیب جانی و مالی خواهد شد. بنابراین استفاده از UPS و باتری در اتاق کنترل و مرکز داده بسیار مهم است. در این مقاله به معرفی انواع UPS و باتریِ مناسب مرکز داده و اتاق کنترل می‌پردازیم.

یو پی اس آنلاین

مهم‌ترین ویژگی یو پی اس آنلاین، زمان سوئیچینگ صفر میلی ثانیه است. با در نظر گرفتن اهمیت مرکز کنترل و مرکز داده، همچنین ارزش ریالی دستگاه‌های موجود در این قسمت، یو پی اس به کار رفته در این بخش‌ها حتما باید از نوع آنلاین باشد تا برق بدون هیچ نوسانی تامین شود و ضررهای مالی و جانی به حداقل برسد. انواع یو پی اس آنلاین را در وبسایت کی نو کاشان مشاهده و مقایسه نمایید.

یو پی اس با قابلیت کارکرد با ژنراتور

در محیط هایی که قطعی و نوسان برق، از نظر امنیتی خطرآفرین است، می‌توان از یو پی اس با قابلیت کارکرد با ژنراتور استفاده کرد. در این حالت در صورت بروز اختلال در سیستم تامین برق (یو پی اس یا ژنراتور) منبع دیگری به عنوان پشتیبان فورا وارد عمل می‌شود و مانع اختلال در کارکرد سیستم می‌شود.

یو پی اس با تکنولوژی IGBT

با استفاده از یو پی اس IGBT که در آنها به جای ترانس، ادوات الکترونیکی قرار گرفته است، ولتاژ خروجی کیفیت بالاتری خواهد داشت. همچنین وزن پایین یو پی اس باعث آسانی در جابه‌جایی، نگهداری و تعمیر یو پی اس می‌شود.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز صنعتی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بیمارستان
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز مذهبی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز تاریخی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بانک