• نصب دوربین مداربسته در راهرو
  • راهرو

دوربین مدار بسته در راهرو

راهروها، محل اتصال تمام بخش‌های یک ساختمان به یکدیگر است، بنابراین محل تردد تمامی مراجعان و پرسنل یک ساختمان است. اگر چه دوربین مدار بسته و نگهبان در ورودی ساختمان‌هایی چون هتل، مراکز آموزشی و… وجود دارد؛ و از ورود افراد ناشناس به داخل مجتمع جلوگیری می‌کنند. اما نباید از مسئله نظارت در راهروها غافل شد.

وجود یک سیستم نظارتی در راهرو، امنیت افراد و وسایل و تجهیزات افراد و ساختمان را فراهم می‌کند. از ورود غیرمجاز به بخش‌ها و اتاق‌های مختلف ساختمان جلوگیری می‌کند. امکان نظارت بر فعالیت پرسنل مجموعه را فراهم می‌کند. همچنین در صورت بروز شکایت و یا سرقت، مزاحمت و… رسیدگی و حل آن آسان خواهد بود. در وبسایت کی نو کاشان، انواع دوربین مدار بسته قابل مشاهده و مقایسه است. دوربین مدار بسته مناسب راهرو ، دوربینی است که ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

ویژگی Corridor Mode

دوربین مدار بسته ای برای نصب در راهروها مناسب است که ویژگی Corridor Mode  داشته باشد. در این حالت، نوع تصویر از حالت افقی به حالت عمودی تغییر می‌کند. همچنین قسمت‌های اضافی و غیر ضروری تصویر حذف می‌شود، تا فضای وسیع‌تری را تصویربرداری کند.

نصب دوربین مداربسته در راهرو

فناوری DAY &NIGHT

در دوربین هایی با فناوری DAY & NIGHT  الگوریتم‌های هوشمند و سنسورهای پیشرفته به جای قطعات فیزیکی جایگزین شده‌اند. این مسئله سبب می‌شود که میزان نور دقیق تشخیص داده شود. و تغییر حالت شب و روز در موقعیت تحت نظارت به سرعت مشخص می‌شود. در نتیجه خطا به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.

نصب دوربین مدار بسته در راهرو

دوربین با آلارم PIR

اگر در دوربین مدار بسته، آلارم PIR وجود داشته باشد، در زمانی که ورود غیر مجاز رخ دهد، آلارم به صدا در می‌آید، نورسفید به فرد تابیده می‌شود و تصویر واضحی از او ثبت می‌شود. همچنین تابش این نور سفید، فرد را هراسان می‌سازد، و برای ترک سریع محل اقدام می‌کند.

نصب دوربین مدار بسته در راهرو

دوربین مدار بسته پیشنهادی در راهرو

DS-2CD2043G0-I دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز آموزشی