راه حل آسانسور

راه حل یو پی اس و باتری در آسانسور

با توجه به اینکه آسانسور برای کار نیازمند برق است، بنابراین استفاده از یو پی اس در کنار تجهیزات آسانسور ضرورت دارد. با استفاده از یو پی اس در آسانسور، هنگام قطع ناگهانی برق شهر، آسانسور بین طبقات متوقف نمی‌شود. در این حالت یو پی اس برق لازم برای ادامه حرکت آسانسور را تامین می‌کند و افراد را در طبقات پیاده می‌کند.

در ادامه به بررسی چالش یو پی اس در آسانسور می‌پردازیم.

استفاده از یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین، زمان سوئیچینگ صفر میلی ثانیه دارد. با توجه به نحوه کار آسانسور توصیه می‌شود یو پی اس به کار رفته در این آسانسور حتما از نوع یو پی اس آنلاین باشد تا برق بدون نوسان و در کمترین زمان تامین شود. انواع یو پی اس آنلاین را در وبسایت کی نو کاشان مشاهده و مقایسه نمایید.

استفاده از یو پی اس با قابلیت کارکرد با ژنراتور

همان طور که گفتیم، استفاده از یو پی اس در آسانسور، سبب می‌شود با قطع برق شهر، تا مدت کوتاهی آسانسور به حرکت خود ادامه دهد و افراد را به طبقه‌ی مقصد برساند. با استفاده از یو پی اس با قابلیت کارکرد همزمان با ژنراتور در صورت بروز اختلال در سیستم تامین برق (یو پی اس یا ژنراتور) منبع دیگری فوری به عنوان پشتیبان عمل می‌شود و مانع از بروز اختلال در عملکرد سیستم می‌شود.

استفاده از یو پی اس با تکنولوژی IGBT

در یو پی اس IGBT به جای ترانس، ادوات الکترونیکی استفاده شده است. به همین علت ولتاژ خروجی با کیفیت بیشتر تولید می‌شود. از طرفی دیگر یو پی اس IGBT وزن کمتری نسبت به سایر انواع یو پی اس دارد و جابجایی، نگهداری و تعمیر آن آسان است.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز آموزشی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مرکز خرید
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بیمارستان
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مجتمع مسکونی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل