• Emergency

دوربین مدار بسته در اورژانس بیمارستان

یکی از بخش‌های مهمِ راهکار نظارت در بیمارستان، بخش اورژانس است. اورژانس با ازدحام جمعیت در تمام ساعات و شرایط بحرانی حاکم در آن، همواره از مهم‌ترین نقاط برای نصب دوربین مداربسته در بیمارستان و ثبت و ضبط تردد افراد و اتفاقات سالن اورژانس است. در این مقاله به معرفی ویژگی های دوربین مدار بسته، که نظارت را در اورژانس ساده می سازد، می پردازیم. همچنین شما عزیزان می‌توانید به وبسایت کی نو کاشان مراجعه کنید و از انواع دوربین مدار بسته مناسبِ نصب در اورژانس بیمارستان مطلع شوید.

360 درجه پانوراما

دوربین‌هایی با ویژگی پانوراما گستره‌ی وسیعی از محیط را تحت پوشش قرار می‌دهند؛ همانطور که در تصویر زیر نمایش داده شده است؛ ویژگی پانوراما در دوربین به ما امکان می‌دهد که تنها با نصب یک دوربین، تصویری کامل و 360 درجه از محیط ارائه می‌کند.

دوربین دام mini ptz

دوربین Mini PTZ Dome دارای اسپیکر داخلی و میکروفن است. در نتیجه در صورت لزوم، می توان به آسانی با افراد در آن موقعیت، ارتباط برقرار کرد.
مزیت دیگر این دوربین مدار بسته نسبت به سایر دوربین‌ها، امکان تنظیم زمان ضبط تصویر در مکان‌های مختلف است. یعنی دوربین در زمان‌های مشخص شده و از نقاط معین به ما تصویر می‌دهد.

دوربین مدار بسته پیشنهادی در اورژانس

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بیمارستان