• راه حل فضای بیرونی

راه حل حفاظت در پارکینگ و محیط بیرونی

در مراکز آموزشی از جمله مدارس، دانشگاه علاوه بر وجود سیستم حفاظتی در ساختمان‌ها، لازم است سیستم حفاظتی در محیط بیرونی و پارکینگ نیز وجود داشته باشد. وجود سیستم حفاظتی در محیط بیرونی، رفت و آمد به قسمت‌های ممنوعه را تشخیص و هشدار می‌دهد. همچنین امکان ورود از روی دیوارها نیز کاهش می‌یابد. در ادامه به بررسی تجهیزات مناسبِ محیط بیرونی، می‌پردازیم.

استفاده از سنسورهای out spider

با نصب سنسور Out Spider در پارکینگ محیط بیرون، هر نوع حرکت مشکوک انسان و وسایل نقلیه سنسور تشخیص و هشدار می‌دهد. در نتیجه امکان سرقت، ورود غیرمجاز و یا خرابکاری در بخش‌های تعیین شده وجود نخواهد داشت. سنسور Out Spider قابلیت تفکیک حرکت برگ‌ها و سایر اشیا و یا حتی حیوانات را از انسان دارد و تنها برای حرکت انسان و وسایل نقلیه هشدار می‌دهد.

استفاده از سنسور خطی

با استفاده از سنسورهای خطی در پارکینگ یا محیط بیرون، در صورت ورود افراد از بالای دیوارها یا وقوع هر نوع حرکت مشکوک در اطراف دیوارها، سنسور آن را تشخیص داده و هشدار می‌دهد.

کی نو با تجربه چند ساله در زمینه فروش، مشاوره، اجرا و پشتیبانی سیستم حفاظتی( دزدگیر) آمادگی ارائه خدمات به سراسر ایران را دارد. برای مشاهده و مقایسه تجهیزات سیستم حفاظتی (دزدگیر) به وبسایت کی نو کاشان مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز آموزشی