• راه حل نظارت حفاظت و شبکه در هتل

چالش نظارت، حفاظت و شبکه در هتل

هتل و اقامتگاهها، مکان‌هایی هستند که افراد برای گذراندن تعطیلات و استراحت انتخاب می کنند. بنابراین امنیت و آسایش میهمانان در تمام جوانب به بهترین صورت باید برقرار شود. راهکار اصلی برای برقراری امنیت، راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل است.

متاسفانه آمار، از وقوع سالانه پنجاه هزار جرم در هتل‌ها اطلاع می‌دهد. وجود یک سیستم نظارت و حفاظت در هتل، ریسک وقوع جرم را کاهش می‌دهد. میهمانان نسبت به امنیت و آسایش در هتل، اطمینان خاطر می‌یابند. مدیریت و نظارت هتل، به ویژه هتل‌های بزرگ با چند صد نفر پرسنل، آسان می‌شود.

یکی از ارکان اساسی برای برقراری امنیت در هتل و جلب رضایت میهمانان، وجود یک شبکه تأمین برق بدون قطعی و نوسان است. همچنین تمام قسمتهای هتل باید توسط یک شبکه کامپیوتری به یکدیگر مرتبط باشند. در این صورت است که مسئله نظارت و حفاظت در هتل به خوبی اجرا و پشتیبانی خواهد شد. میهمانان در هتل احساس امنیت و آرامش خواهند داشت. حتی در صورت بروز حادثه، روند رسیدگی و حل مسئله آسان خواهد بود و خسارت‌های سالانه در هتل به حداقل می‌رسد.

مجموعه‌ی کی نو کاشان با تجربه چند ساله در زمینه فروش، مشاوره، اجرا و پشتیبانی در زمینه دوربین مداربسته، سیستم حفاظتی( دزدگیر) ، شبکه های کامپیوتری و سیستم تأمین انرژی ( باتری، UPS)، آماده‌ی ارائه خدمات به سراسر ایران است.

علاوه بر این کی نو کاشان به عنوان نمایندگی هایک ویژن، هایلوک، تی پی لینک، دلینک، سیسکو و… کلیه محصولات این برندها را با گارانتی معتبر تعویض و تعمیر، عرضه می‌کند. برای مشاهده و مقایسه تجهیزات سیستم نظارتی، حفاظتی، شبکه و تأمین انرژی به فروشگاه اینترنتی کی نو کاشان مراجعه کنید.

راه حل دوربین مدار بسته در بیمارستان

دوربین مدار بسته در هتل

با توجه به اینکه هتل محل تردد افراد زیادی از جمله میهمانان، پرسنل است، برقراری امنیت و نظارت در هتل، به ویژه هتل‌های بزرگ، چالش بزرگی برای هتل‌داران است. استفاده از دوربین مدار بسته در هتل، امنیت هتل را به میزان زیادی افزایش می دهد. وجود دوربین مدار بسته در هتل، خود به تنهایی می تواند عامل کاهش جرایم در هتل باشد. همچنین در صورت بروز جرایمی چون سرقت، مزاحمت و… پیگیری و یافتن عوامل جرم آسان و ممکن خواهد بود.

مجموعه‌ی کی نو کاشان با تجربه چند ساله در زمینه فروش، مشاوره، پشتیبانی دوربین مداربسته، آماده‌ی ارائه سیستم نظارت تصویری در سراسر ایران را دارد.

همچنین کی نو کاشان به عنوان نمایندگی هایک ویژن در کاشان و نمایندگی هایلوک در کاشان و… کلیه محصولات این شرکتها را با گارانتی معتبر، عرضه می‌کند. انواع تجهیزات دوربین مدار بسته را در فروشگاه اینترنتی کی نو کاشان مشاهده و مقایسه کنید.

ویژگی ها

استفاده از دوربین مداربسته در ورودی
     
محیط بیرونی
 
   
استفاده از دوربین مداربسته درپارکینگ

پذیرش
     
آسانسور
     
راهرو

رستوران
     
سالن کنفرانس
 
   
اتاق کنترل

راه حل شبکه کامپیوتری در هتل

هتل، مجموعه‌ای از بخش‌های مختلف چون: پذیرش، رستوران، اتاق، سوئیت، مرکز کنترل و… است. لازمه‌ی هماهنگی تمام بخش‌ها با یکدیگر، وجود یک شبکه قوی و بدون نقص است که تمامی این بخش‌ها را با یکدیگر ارتباط دهد و مدیریت کند. در اینصورت است که تمامی نیازهای میهمانان هتل به سرعت تأمین می شود و تداخل بین بخش‌های مختلف به حداقل می‌رسد.

در به کارگیری راه حل شبکه کامپیوتری در هتل باید تمام اطلاعات میهمانان را بدون اختلال و سریع ثبت و به روز رسانی کند و در تمام قسمتها چون: رستوران، پارکینگ، سالن ورزشی و… قابل دسترسی باشد. همچنین تمام سیستم‌های نظارتی و حفاظتی به کار رفته در هتل باید تحت شبکه قابل دسترسی و مدیریت باشند.

مجموعه‌ی کی نو کاشان با تجربه چند ساله در زمینه فروش، مشاوره، پشتیبانی  تجهیزات شبکه، آمادگی ارائه خدمات در سراسر ایران را دارد.

همچنین کی نو کاشان به عنوان نمایندگی تی پی لینک در کاشان و نمایندگی سیسکو در کاشان و… کلیه محصولات این شرکتها را با گارانتی معتبر، عرضه می‌کند. برای مشاهده و مقایسه تجهیزات شبکه به فروشگاه اینترنتی کی نو کاشان مراجعه کنید.

در ادامه به تجهیزاتی که برای راه حل شبکه در هتل نیاز داریم می پردازیم:

Router (مسیریاب)

به منظور کنترل، ساخت محدودیت و اولویت در دسترسی به اینترنت، نیاز به یک مسیریاب (Router) پر قدرت داریم. همچنین استفاده از یک روتر این امکان را فراهم می‌کند که به دستگاه‌های موجود در شبکه دسترسی داشته باشیم و آنها را مدیریت کنیم.

روتر وظیفه مدیریت ارتباطات شبکه‌­ای بین قسمت­‌های گوناگون و پوشش دهی اینترنت را برعهده دارد. روتر در کنار کنترل ارتباطات و ایجاد محدودیت داخلی،مانع از حملات می‌شود؛ دسترسی­ خارجی به شبکه را نیز کنترل و مدیریت می‌کند.  انواع روتر را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی کی نو تهیه نمایید.

کابل کشی ساخت یافته

ظاهر مرتب و چشم‌­نواز اتصالات و تجهیزات شبکه­‌ای در هتل­ اهمیت فراوانی دارد. کابل کشی نامنظم، انتخاب کابل بی کیفیت با رنگ­ نامتناسب، ظاهر نامناسبی برای میهمانان هتل می‌سازد. یک کابل کشی ساخت یافته منظم، علاوه بر اینکه بر رضایت کلی مهمان از هتل مؤثر است، تعمیر و یا ارتقای شبکه را نیز آسان و سریع می‌سازد. البته استفاده از کابل کشی ساخت یافته، میزان خرابی شبکه را به حداقل می‌رساند.

کابل-کشی-ساخت-یافته

اکسس پوینت (Access Point)

یکی از نیازهای اساسی میهمانان، که جز پر رنگ‌ترین خدمات هر هتل است، دسترسی به اینترنت در تمام نقاط هتل است. تماس با خانواده، دریافت اطلاعات هواشناسی، وضعیت راه­ها و … نیازمند یک پوشش سراسری Wifi در تمامی اتاق­ها، لابی، راهروها، محوطه بیرونی هتل و … است.

استفاده از چند اکسس پوینت­ با کیفیت، اینترنتی سریع با پوشش سراسری در اختیار میهمان قرار خواهد داد. کیفیت دسترسی به اینترنت بی سیم، تاثیر مستقیمی بر روی رضایت میهمانان از خدمات هتل دارد. از این رو استفاده از تجهیزات پایدار و با کیفیت در این قسمت از شبکه‌سازی اهمیت دارد. انواع اکسس پوینت را می‌توانید در فروشگاه اینترنتی کی نو تهیه نمایید.

Firewall (دیوار آتش)

امروزه با همه گیری دسترسی به اینترنت، حملات و خطرات بسیاری اطلاعات و تجهیزات را تهدید می‌­کند. انتخاب یک دیوار آتش (Firewall) مناسب، شبکه داخلی هتل را در مقابل این حملات و تهدیدها مصون و ایمن می­سازد.

دیوار-آتش در شبکه

NAS Storage

حفظ و نگهداری اطلاعات میهمانان، اطلاعات داخلی هتل بسیار اهمیت دارد. در صورت از بین رفتن اطلاعات، بازگرداندن اطلاعات، در صورت امکان، مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی است.

بنابراین جهت ذخیره و حفظ اطلاعات، استفاده از یک ذخیره کننده‌­ی حرفه‌­ای انتخاب عاقلانه و حرفه‌ای است. ذخیره سازی که از پروتکل­‌های ایمن جهت ذخیره سازی و پشتیبان گیری از اطلاعات استفاده کند، در مورد حفظ اطلاعات اطمینان خاطر می‌دهد.

علاوه بر نگهداری اطلاعات مربوط به هتل، جهت ایجاد آرشیو فیلم سینمایی و ایجاد دسترسی پخش فیلم برای میهمانان هتل، به یک حافظه­‌ی مرکزی با نرخ انتقال اطلاعات بالا روی بستر شبکه نیاز خواهد بود. وجود یک حافظه‌­ی مرکزی در هتل به هتل‌داران در خدمت رسانی بهتر به میهمانان کمک خواهد کرد.

نس-سرور NAS server در شبکه

راه حل تامین انرژی ( یو پی اس و باتری) در هتل

هتل محلی است که افراد برای استراحت و اقامت انتخاب می‌کنند. مهم‌ترین عامل موفقیت یک هتل، رضایت میهمانان از خدمات و فضای هتل است. یکی از فاکتورهایی که باید به آن توجه کرد، سیستم تأمین برق هتل است. سیستم تامین برق باید بدون قطعی و نوسان ولتاژ، برق تمامی بخش‌های هتل را فراهم کند.

معمولا هتل برای تأمین انرژی از یک ژنراتور برق، در مواقع بروز قطعی برق شهری، استفاده می‌کنند. در طراحی سیستم تأمین برق هتل باید فاصله زمانی قطع برق شهر و اتصال برق اضطراری به صفر برسد. استفاده از یو پی اس و باتری در تحقق این امر کمک می‌کند. استفاده از یو پی اس و باتری در کنار تجهیزات تأمین انرژی، کیفیت خدمات هتل را افزایش می‌دهد. خسارت ناشی از قطعی و نوسان برق را به حداقل می‌رساند.

کی نو کاشان با تجربه چند ساله در زمینه فروش، مشاوره، اجرا و پشتیبانی در سیستم تأمین انرژی ( UPS و باتری )، آمادگی ارائه خدمات به سراسر ایران را دارد.

همچنین کی نو کاشان به عنوان نمایندگی مگا مداوم کلیه محصولات این شرکت‌ را با گارانتی معتبر، عرضه می‌کند. برای مشاهده و مقایسه انواع باتری و یو پی اس به فروشگاه اینترنتی کی نو کاشان مراجعه کنید.

ویژگی 

پذیرش
     
راه حل مدیریت
     
اتاق کنترل

راه حل حفاظت در هتل

راه حل سیستم حفاظتی در هتل

هتل محلی است که افراد برای گذراندن تعطیلات و استراحت انتخاب می‌کنند. امکانات و تجهیزات هتل باید به صورتی باشد که میهمانان در آنجا احساس امنیت و آرامش داشته باشند. اوقات خوشی را در هتل بگذرانند و در سفرهای بعدی نیز به هتل مراجعه کنند. مهم‌ترین رکن موفقیت یک هتل، امنیت هتل است. بنابراین استفاده از یک سیستم حفاظتی در هتل اهمیت فراوانی دارد. سیستم حفاظتی در هتل باید از وسایل و جان میهمانان حفاظت کند. از ورود غیرمجاز به اتاق‌ها و سرقت و مزاحمت جلوگیری کند.

مجموعه‌ی کی نو کاشان با پشتوانه چند سال تجربه، آماده مشاوره، ارائه تجهیزات، نصب و پشتیبانی انواع سیستم حفاظتی در سراسر ایران است.

کی نو کاشان به عنوان نمایندگی ای وی اس (AVS)، نمایندگی آپکس (APEX) و… کلیه محصولات این برندها را با گارانتی معتبر عرضه می‌کند. برای مشاهده و مقایسه تجهیزات سیستم حفاظتی به فروشگاه اینترنتی کی نو کاشان مراجعه نمایید.

ویژگی 

راه حل درب ورودی اتاق
     
راه حل صندوق امانات
     
کنترل تردد

اتاق کنترل