• راه حل حفاظت در تردد به هتل

راه حل حفاظت در تردد به هتل

برای ایجاد یک سیستم حفاظتی در هتل، که رفت و آمد در بخش‌های مختلف هتل را مدیریت کند، به تجهیزاتی نیاز داریم. در ادامه مقاله به بررسی و پیشنهاد این تجهیزات حفاظتی می پردازیم. همچنین شما می توانید انواع تجهیزات حفاظتی را در وبسایت کی نو کاشان مشاهده و انتخاب نمایید.

استفاده از تگ، کیپد یا اسکن اثر انگشت

برای کنترل تردد پرسنل به قسمت‌های مختلف هتل، و تعیین دسترسی هر فرد به مکان‌های حساسی چون مدیریت، موتورخانه، مرکز کنترل، اتاق سرور و… می‌توان از تگ یا کیپد استفاده کرد. در روش دیگر، با استفاده از سیستم ثبت اثر انگشت، دسترسی هر فرد به هر بخش تعیین می‌شود. در این حالت با اسکن اثر انگشت در ورودی ها ، در صورت مجاز بودن دسترسی، درب باز خواهد شد.

علاوه براین، با استفاده از این روش برای کنترل تردد، ساعات حضور و غیاب پرسنل نیز به آسانی ثبت و ضبط می‌شود.

استفاده از سیستم اعلام سرقت با قابلیت اتصال به دوربین IP

در صورت بروز ورود غیرمجاز و یا سرقت، بلافاصله آلارم به صدا درمی‌آید، و با ارسال سیگنال به نزدیک‌ترین دوربین، دوربین در جهتی که آژیر به صدا در آمده است، فعال می‌شود و تصویر با کیفیت و قابل زوم ثبت می‌کند.

استفاده از سنسور با قابلیت Tamper  و Antimask

استفاده از سنسور با قابلیت Antimask و Tamper از پوشاندن یا هر نوع دستکاری سنسورها در زمان DISARM جلوگیری می‌کند. در نتیجه، احتمال بروز سرقت در این حالت کاهش می‌یابد. یعنی اگر فردی به صورت عمدی، یا اتفاقی با یک شی روی سنسور را بپوشاند، یا درپوش سنسور بردارد ، سنسور آن را تشخیص می‌دهد و اعلام می‌کند. در نتیجه امکان خرابکاری سنسور و در نتیجه وقوع سرقت یا …کاهش می‌یابد.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل