• راه حبل گیت ورودی

راه حل یو پی اس و باتری در گیت ورودی و خروجی

استفاده از یو پی اس و باتری در کنار سیستم گیت ورود و خروج الزامی است. گیت ورود و خروج باید در تمام ساعات شبانه روز فعال باشد. به منظور فعال بودن مداوم و بدون نقص گیت ورود و خروج، استفاده از یک یو پی اس مجزا در کنار گیت ورود و خروج ضروری است. در این صورت نوسان ولتاژ و قطعی برق سبب آسیب و از کار افتادن سیستم گیت ورود و خروج نخواهد شد. یو پی اس به کار رفته در گیت ورود و خروج از انواع زیر باید باشد:

استفاده از یو پی اس آنلاین

مهم‌ترین مشخصه‌ی یو پی اس آنلاین، زمان سو ئیچینگ تقریبی، صفر میلی ثانیه است. کارکرد سیستم گیت ورود و خروج در فرودگاه، اهمیت دارد. علاوه بر اینکه قطعی و نوسان ولتاژ برق سبب از کار افتادن گیت می‌شود، بلکه ممکن است خسارت مالی قابل توجهی وارد کند. به همین علت استفاده از یو پی اس آنلاین توصیه می‌شود. در این حالت فاصله زمانی بین قطع برق شهر و اتصال برق از یو پی اس تقریبا صفر است. انواع یو پی اس آنلاین را در  وبسایت کی نو کاشان مشاهده و مقایسه نمایید.

استفاده از یو پی اس با تکنولوژی IGBT

در بعضی از انواع یو پی اس به جای استفاده از ترانس، از سایر ادوات الکترونیکی استفاده شده است. این نوع یو پی اس به نام IGBT شناخته شده است. عدم وجود ترانس در یو پی اس IGBT وزن یو پی اس را کاهش داده است. در نتیجه تعمیر، نگهداری و جابجایی آن آسان‌تر است. این نوع یو پی اس ولتاژ با کیفیت بالاتری را ارائه می‌دهد.