• راه حل محیط داخلی

دوربین مدار بسته در محیط مرکز خرید

محیط داخلی مرکز تجاری شامل سالن‌های اصلی و راهروها است. در انتخاب دوربین مدار بسته در محیط مرکز تجاری، توصیه می‌شود دوربین‌هایی انتخاب شود که فضای وسیع‌تری را تحت نظر دارند. و تصاویر آنها قابلیت زوم با کیفیت بالا داشته باشند. در ادامه به بررسی دقیق بهترین دوربین مدار بسته در محیط مرکز خرید می‌پردازیم.

دوربین مدار بسته با ویژگیCorridor Mode

مهم ترین ویژگی دوربین مدار بسته در مرکز تجاری، پشتیبانی از حالت Corridor Mode است. اگر در یک دوربین مدار بسته «حالت راهرو» فعال شود، تصاویر عمودی جایگزین تصاویر افقی می‌شوند. قسمت‌های اضافی تصویر حذف می‌شود. بنابراین فضای وسیع‌تری از راهرو را تحت پوشش قرار می‌دهد.

دوربین مدار بسته در راهرو

CORRIDOR-MODE

دوربین مدار بسته با تصاویر 360 درجه

دوربین مدار بسته نصب شده در محیط مرکز خرید، توصیه می‌شود دوربینی باشد که تصاویر 360 درجه ارائه می‌کند. استفاده از دوربین مدار بسته Fisheye با امکان ضبط 360 درجه بهترین دوربین مدار بسته در مرکز تجاری است. با انتخاب دوربین مدار بسته Fisheye کل محوطه مرکز خرید از بالا تحت پوشش قرار خواهد گرفت. در واقع تنها با یک دوربین مدار بسته می توانید فضای وسیعی را تحت پوشش نظارت قرار دهید.

دوربین مدار بسته با ویژگیStarlight

دوربین مداربسته با ویژگی Starlight حتی در محیط با نور کم نیز تصویر رنگی و با کیفیت ضبط می‌کند. دوربین مدار بسته با ویژگی Starlight در محیطی با نور 0.002 لوکس هم می تواند، تصاویر رنگی و شفاف تصویربرداری کند. این ویژگی سبب می‌شود که نور مرکز تجاری اگر به هر دلیلی قطع شد، تصویربرداری با همان کیفیت قبل ادامه پیدا کند.

در وبسایت کی نو کاشان انواع دوربین مدار بسته به همراه ویژگی و قابلیت‌ها معرفی و شرح داده شده است. بنابراین با مراجعه به بخش فروشگاه وبسایت، دوربین مدار بسته انتخاب بهتری خواهید داشت.

دوربین مدار بسته پیشنهادی در محیط مرکز خرید

DS-2CD2043G0-I دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل
DS-2CD2955FWD-IS دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مرکز خرید