دوربین های شبکه هایک ویژن با ارائه تصاویر با کیفیت بالا در طیف وسیعی از شرایط نوری، به حداقل رساندن نیازهای ذخیره سازی و پهنای باند و ارائه آگاهی موقعیتی مبتنی بر داده، می توانند به کاربران در تصمیم گیری هوشمند کمک کنند. دوربین های شبکه ما انتخاب ایده آلی برای صدها سناریو کاربردی هستند.

 

AcuSenseفناوری AcuSense هایک ویژن الگوریتم‌های یادگیری عمیق را در دوربین‌های امنیتی و ضبط‌کننده‌های ویدئویی تعبیه می‌کند تا کسب‌وکارها و صاحبان خانه‌ها را به ابزارهای هوشمند مجهز کنند تا امنیت را در داخل و خارج از خانه به سطح بالاتری برسانند.

 

ویژگی های تکنولوژی AcuSense

 

سریع

فناوری AcuSense تهدیدهای نفوذ را در زمان واقعی شناسایی می کند و برای پاسخ سریعتر به تلفن های همراه کاربران هشدار می دهد.

دقیق 

فناوری AcuSense افراد و وسایل نقلیه را از سایر اجسام متحرک متمایز می کند و به تیم های امنیتی اجازه می دهد تا روی تهدیدات واقعی تمرکز کنند. مدل های دوربین رده بالا با AcuSense نیز از هایک ویژن استفاده می کنند

کارآمد

فناوری AcuSense برچسب‌هایی را برای فیلم‌های ضبط‌شده با افراد و وسایل نقلیه اعمال می‌کند، سرعت جستجوی ویدیو را افزایش می‌دهد، تلاش دستی را به حداقل می‌رساند و هزینه‌های امنیتی کلی را کاهش می‌دهد.

آسان برای استفاده

دوربین‌های هوشمند مجهز به AcuSense به سرعت نصب می‌شوند و پیکربندی آن‌ها به آسانی دوربین‌های امنیتی معمولی است. این فناوری امنیت هوش مصنوعی را در اختیار همه قرار می دهد.با AcuSense، می‌توانید به مشتریان خود کمک کنید تا سیستم‌های دوربین‌های امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی را ارتقا دهند – تنها با هزینه‌ای جزئی برای کسب‌وکارشان.

 

آلارم صوتی داخلی و نور

مدل‌های منتخبی از دوربین‌های امنیتی مجهز به AcuSense، آژیرهای داخلی و هشدارهای نور را ارائه می‌دهند. حتی بهتر از آن، این دوربین‌ها می‌توانند پیام‌های صوتی سفارشی را برای هشدار به متجاوزان برای خروج از یک منطقه محدود پخش کنند. افراد و وسایل نقلیه را برای جستجوی سریع ویدیو به طور دقیق برچسب گذاری می کندفناوری AcuSense هر بار که یک شخص یا وسیله نقلیه ظاهر می شود یک برچسب در جدول زمانی ویدیو ایجاد می کند. با استفاده از این قابلیت ردیابی نوآورانه، کاربران نهایی می توانند به سرعت فیلم های ویدئویی را برای اهداف مورد نظر جستجو کنند

 

فناوری AcuSense چگونه کار می‌کند؟

فناوری AcuSense از الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی بینایی ماشین استفاده می‌کند که در دوربین‌های امنیتی Hikvision و ضبط‌کننده‌های ویدئویی تعبیه شده است تا امنیت خانه و مشاغل را افزایش دهد. نمودار زیر را برای جزئیات بررسی کنید.

 

فناوری AcuSense

 

 

 

محل استفاده از AcuSensemediaIamge

مشتریان ما از محصولات دارای AcuSense برای طیف وسیعی از برنامه های مسکونی و تجاری استفاده می‌کنند. مشتریان Hikvision در حال حاضر از فناوری AcuSense برای محافظت از مناطق داخلی و خارجی در خانه‌ها،کارخانه‌ها،انبارها،مغازه‌ها،محوطه‌های پارکینگ اسفاده می‌کنند.

 

 

محل استفاده از AcuSensemediaIamge

 

اهدف فناوری AcuSense (مرکز دریافت زنگ هشدار، مرکز نظارت)

“توانایی تمرکز بر روی هشدارهای انسان و وسیله نقلیه با حداقل حواس پرتی، کارایی کار را تا حد زیادی بهبود می بخشد.”

انبارها

«اکنون زمانی که مردم وارد انبار می‌شوند به من اطلاع داده می‌شود، نه زمانی که گربه‌ای وارد منطقه می‌شود.

 مناطق محدود

“خیلی خوب است که می توانم از دوربین امنیتی خود برای هشدار شفاهی به هر کسی که به منطقه نزدیک می شود استفاده کنم.

اقامتگاه ها

«من فوراً هشدار دریافت می‌کنم و می‌توانم وقتی کسی وارد حیاط من می‌شود، با تلفنم چک کنم.»