دوربین های ColorVu Turbo HD تصاویر ویدئویی رنگی روشن را به صورت 24/7 حتی در شرایط کم نور ارائه می کنند. این توانایی قدرتمند برای ثبت جزئیات در نور کم ناشی از دو پیشرفت خاص در فناوری های سخت افزاری است: لنزهای پیشرفته و سنسورهای با حساسیت بالا. برخلاف لنزهای معمولی، لنزهای ColorVu مجهز به دیافراگم فوق العاده هستند که تا F1.0 می رسد، که اجازه می دهد نور بیشتری وارد لنز شود تا روشنایی تصویر افزایش یابد. سنسور با حساسیت بالا ساختار جدیدی را برای جمع آوری نور نشان می دهد که استفاده از نور را به شدت بهبود می بخشد.   با تصاویر ویدئویی روشن تر و رنگارنگ تر، مشتریان هایک ویژن در برابر نقض های امنیتی محافظت می شوند، حتی زمانی که در شب اتفاق می افتد.

 

تکنولوژی COLORVU

 

 

فناوری AcuSense

کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​(SMB) بسیاری از الزامات نظارتی و امنیتی مشابه سازمان های بزرگتر را دارند. آن‌ها باید نقض‌های محیطی را در زمان واقعی شناسایی کرده و به آن واکنش نشان دهند و برای صرفه‌جویی در زمان برای تیم‌های امنیتی خود، باید جستجوهای فیلم را خودکار کنند.

فناوری AcuSense
خانواده Hikvision AcuSense با یازده مدل DVR مختلف از جدیدترین فناوری‌های یادگیری عمیق برای افزایش تشخیص اشیا استفاده می‌کنند. به طور خاص، هایک ویژن AcuSense Turbo HD DVR وسایل نقلیه یا انسان ها را شناسایی می کند، آلارم های کاذب ایجاد شده توسط حیوانات، برگ ها و سایر اشیاء بی اهمیت را فیلتر می کند و بررسی های دستی پرهزینه و وقت گیر را به حداقل می رساند. به عنوان یک مزیت اضافی، ویژگی جستجوی سریع هدف Hikvision AcuSense به طور خودکار فیلم انسان ها و وسایل نقلیه را از مجموعه داده های ویدیویی گسترده شناسایی و استخراج می کند و کارمندان را از جستجو در مجموعه داده های عظیم نجات می دهد.