• راه حل نظارت در پارکینگ

دوربین مدار بسته در پارکینگ

برای حفظ امنیت وسائل نقلیه و افراد و پیشگیری از سرقت، نصب دوربین مدار بسته در پارکینگ نقش کلیدی دارد. نصب یک دوربین با ویژگی HLC ، میزان تاری تصویر دوربین را کاهش می‌دهد، تصویر با وضوح بالا در پارکینگ به نگهبانان در تأمین امنیت و نظارت بر رفت و آمدها کمک فراوانی می‌کند. در ادامه تعدادی دوربین با ویژگی‌هایی که بهبود دهنده نظارت در پارکینگ هستند، معرفی می‌کنیم.

شما می توانید به منظور مشاهده و اطلاع از انواع دوربین به فروشگاه اینترنتی کی نو کاشان مراجعه کنید.

تشخیص پلاک ماشین

با نصب دوربین مدار بسته در پارکینگ، که این دوربین با تصویر کیفیت بالا ضبط می‌کند، به آسانی می‌توان پلاک خودرو را ثبت کرد. مشکل اصلی در ثبت پلاک خودرو، تابش مستقیم نور چراغ ماشین به دوربین، به ویژه در شب است. بنابراین بهتر است دوربینی انتخاب شود که در کنار کیفیت عالی تصویر، ویژگی HLC نیز داشته باشد. همانطور که در عکس زیر می‌بینیم، دوربین با ویژگی HLC نور را متمرکز می‌کند تا پلاک قابل تشخیص و ثبت باشد.

دوربین با قابلیت تشخیص پلاک خودرو

کاهش نویز تصاویر

با استفاده از یک دوربین با ویژگی DNR، نویز تصویر در شب به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. به طور کلی، دوربین با ویژگی DNR نسبت به دیگر دوربین‌ها، تصاویر واضح و با نویز کمتری را ضبط می‌کند.

دوربین با ویژگی DNR

زوم دیجیتال

دوربین مداربسته‌ای که از ویژگی زوم دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، برای مناطق وسیع چون پارکینگ‌، که به دوربین با کیفیت نیاز دارند، انتخاب مناسبی است. با استفاده از این ویژگی زوم دیجیتال، تصاویر با کیفیت و جزییات بیشتری ارائه می‌دهد.

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز آموزشی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بیمارستان
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مجتمع مسکونی
راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز صنعتی