دوربین‌های سری PT جدید هایک‌ویژن، به‌صورتی که کاربران برنامه موبایل Hik-Connect خود را هدایت می‌کنند، دوربین‌های سری PT جدید Hikvision را می‌چرخانند و می‌توانند هر زمان که بخواهند، زاویه دید دوربین را از راه دور و آسان تنظیم کنند.

 

امکانات دوربین PT

آیا نقاط کوری دارید که دوربین امنیتی شما به راحتی نمی تواند آنها را بپوشاند؟ با چرخش عمودی و افقی دوربین‌های Hikvision PT، اکنون می‌توانید از پوشش ویدیویی بسیار گسترده‌ای برای گوشه‌های نادیده گرفته شده لذت ببرید. همچنین می‌توانید در برنامه Hik-Connect روی جزئیات نزدیک و دور زوم کنید.

 

دوربین مداربسته PT

 

امکان تغییر آزادانه نمای دوربین به شما این امکان را می دهد که از همان دوربین برای اهداف مختلف استفاده کنید زیرا نیازهای شما در طول زمان تغییر می کند. به عنوان مثال، یک دوربین PT که در ساعات کاری رو به صندوقدار فروشگاه است، می تواند به سمت ورودی فروشگاه بچرخد تا هنگام بسته بودن فروشگاه، تشخیص تخلف داشته باشد.

 

ویژگی دوربین های PT

نصب دوربین مداربسته PT

تلاش ها و هزینه های نصب کننده خود را به حداقل برسانید دوربین های هایک ویژن PT دارای یک براکت همه کاره هستند که به نصابان اجازه می دهد دوربین را به راحتی بر روی تیرک، سقف یا دیوار نصب کنند. هر زمان که می خواهید زاویه دوربین را تغییر دهید، می توانید این کار را خودتان در برنامه Hik-Connect انجام دهید، بدون نیاز به تنظیم مجدد در محل توسط یک نصب کننده.

 

نصب دوربین های هایک ویژن PT

 

دوربین‌های PT شما همیشه از طریق برنامه Hik-Connect در دسترس هستند و به شما امکان می‌دهند نماهای دوربین را تغییر دهید، فیدهای ویدیوی زنده را بررسی کنید، اعلان‌های رویداد را دریافت کنید، از راه دور با صدای دو طرفه و موارد دیگر ارتباط برقرار کنید.