• دوربین مدار بسته در پذیرش

دوربین مدار بسته در پذیرش هتل

بخش پذیرش هتل، محل ثبت مشخصات میهمانان، پذیرش و تحویل مدارک، و ثبت ورود و خروج میهمانان است. وجود یک دوربین مدار بسته در پذیرش هتل که تصویری با کیفیت و همیشگی از پذیرش ضبط می‌کند؛ در برقراری نظم و نظارت هتل کمک می‌کند. دوربین مدار بسته در پذیرش باید قابلیت بزرگنمایی تصویر داشته باشد و تصاویر با کیفیتی ثبت کند. در این حالت می‌توان تبادل مدارک و اسناد را دقیق تحت نظر داشت. در ادامه به ویژگی های بهترین دوربین مدار بسته در پذیرش هتل را بررسی می‌کنیم. همچنین شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه وبسایت کی نو کاشان، با انواع دوربین و ویژگی‌های آنها آشنا شوید و انتخاب کنید.

ویژگی WDR

اگر پذیرش هتل به صورتی قرار گرفته باشد که در پشت سر مراجعان، نور فضای خارجی دیده شود، یا نور پس زمینه زیاد باشد؛ بهتر از دوربین مدار بسته با ویژگی WDR استفاده کرد. اختلاف نور باعث سیاه شدن قسمت‌هایی از عکس می‌شود. اما دوربین مدار بسته  WDR با تکنولوژی به کار رفته در آن، در اختلاف نور را تعدیل می‌کند و تصاویر واضح و شفاف ضبط می‌کند.

دوربین مدار بسته WDR

قابلیت تشخیص چهره

اگر دوربین مدار بسته در پذیرش، قابلیت تشخیص چهره داشته باشد. نظارت و بررسی ورود و خروج میهمانان و… بسیار آسان خواهد بود. در این حالت دسترسی به اطلاعات ورود و خروج و وضعیت میهمان و … برای رسیدگی‌های بعدی بسیار آسان است.

دوربین مدار بسته تشخیص چهره

قابلیت بزرگنمایی تصویر

دوربین مدار بسته ای با رزولوشن بالا و لنز موتورایز به کمک قابلیت بزرگنمایی تصویر انتخاب خوبی برای نصب در پذیرش هتل است. در این حالت نظارت و ثبت وقایع (تحویل مدارک، خروج و ورود میهمانان و…) در پذیرش با سهولت انجام می‌شود.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل