• دوربین مداربسته در رستوران

دوربین مدار بسته در رستوران

استفاده از دوربین مدار بسته در رستوران به برقراری نظم و امنیت در رستوران کمک می‌کند. با توجه به اینکه سالن رستوران، فضایی وسیع و گسترده است. باید در انتخاب و نصب دوربین مدار بسته در رستوران به گستردگی فضا توجه کرد، تا بتوان با کمترین تعداد دوربین مدار بسته، کل رستوران تحت نظارت قرار گیرد. در این مقاله به بررسی ویژگی‌های بهترین دوربین مدار بسته برای رستوران می‌پردازیم. با مراجعه به وبسایت کی نو کاشان، انواع دوربین مدار بسته را مشاهده و مقایسه کنید تا گزینه را برای نصب در رستوران انتخاب نمایید.

 قابلیت شمارش افراد

با قرار دادن یک دوربین مدار بسته با قابلیت شمارش افراد در ورودی و خروجی رستوران، به صورت خودکار و در لحظه از آمار افراد حاضر در رستوران آگاه می‌شوید. در صورت تکمیل ظرفیت سالن، فورا هشدار دریافت خواهد شد. همچنین با دریافت آمار روزانه، ماهانه و سالانه می‌توان از آمار برای تصمیم گیری‌های بعدی استفاده کرد.

شمارش افراد

دوربین با لنز واید

لنز واید (Wide Lens) لنزی است که فاصله کانونی آن از قطر سطح حساس تصویربرداری (سنسور) کمتر است. دوربین مدار بسته با لنز واید، زاویه دید بیشتری دارند در نتیجه از فضای بزرگتری تصویر ضبط می کنند. دوربین با لنز واید از پر مصرف ترین دوربین‌ها در خیابان هستند. زاویه دید این دوربین‌ها از چشم انسان نیز بیشتر است. با استفاده از دوربین مدار بسته با لنز واید در رستوران و آشپزخانه رستوران، تعداد دوربین مورد نیاز کمتر خواهد بود.

ویژگی Day & Night

دوربین با ویژگی Day & Night تصاویر را به همان کیفیت فضاهای پر نور یا روز، در شب و تاریکی نیز ضبط می‌کند. انتخاب دوربین مدار بسته با این ویژگی، نظارت شبانه روزی رستوران به ویژه بخش آشپزخانه رستوران را نیز تضمین می‌کند. در دوربین‌های Day &  Night تصاویر رنگی در طول روز و در شب به صورت سیاه و سفید ضبط می‌شود.

DAY-AND-NIGHT

دوربین مدار بسته پیشنهادی در رستوران

DS-2CD1623G0-I دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل
DS-2CD2143G0-IS دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل
DS-2CD1143G0-I دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل