نحوه ارسال سفارشات در کی نو کاشان

ارسال کلیه سفارشات ثبت شده در سایت کی نو کاشان، در روزهای کاری ( شنبه تا پنجشنبه ) از طریق پست، تیپاکس و باربری انجام می شود.

ارسال اجناس برای خریدهای  بالاتر از سه میلیون تومان به صورت رایگان خواهد بود .

اجناس 3 تا 7 روز کاری پس از ثبت سفارش به یکی از روشهای انتخاب شده تحویل مشتری خواهد شد.

سفارش‌هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه ثبت شوند، در همان روز پردازش و تحویل اداره پست یا باربری داده می شود سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهد شد.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت بوده و امکان دارد، طبق روال زیر صورت نگیرد که از ارسال سفارش با مشتری هماهنگ خواهد شد.

ارسال کالا از طریق پست

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، کد رهگیری بسته پستی به مشتری ارسال خواهد شد. در صورت وجود ایراد در کالاهایی که توسط پست تحویل مشتری داده شده است ، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

برای پیگیری سفارش خود از طریق این سرویس می‌توانید از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر اقدام نمایید.

پیگیری ارسال سفارش از طریق پست

نکته: ارایه کارت شناسایی معتبر به مأمور پست در زمان دریافت سفارش الزامی است.

توجه: هنگام دریافت کالا از شرکت پست از صحت و سلامت بسته مطمئن شوید و از تحویل گرفتن بسته بندی که مشکل یا ایراد ظاهری دارد خودداری کنید.

ارسال کالا از طریق تیپاکس

پس از پردازش سفارش و تحویل به تیپاکس، کد رهگیری بسته به مشتری ارسال خواهد شد. در صورت وجود ایراد در کالاهایی که توسط تیپاکس تحویل مشتری داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.

برای پیگیری سفارش خود از طریق این سرویس می‌توانید از طریق سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر، اقدام نمایید.

پیگیری سفارش از طریق تیپاکس

نکته: تحویل سفارش هایی که در محدوده بافت شهری دارای نمایندگی تیپاکس باشند درب منزل و یا محل کار است. در صورتی که مقصد، خارج از بافت شهر باشد تحویل در محل دفتر تیپاکس خواهد بود.

توجه: مشتریان  محترم در صورتی می‌توانند خواستار ارسال کالا با تیپاکس باشند که شعبه تیپاکس در آن شهر یا شهرستان وجود داشته باشد در غیر اینصورت می‌توانند از روش‌های دیگر ارسال استفاده نمایند.

ارسال کالا از طریق باربری

استفاده از این روش برای سفارش های با حجم بالا بسیار مقرون به صرفه و هزینه ارسال ارزانتر از سایر روش ها  می باشد. پس از پردازش سفارش و تحویل به باربری، کد رهگیری بسته به همراه شماره باربری برای مشتری ارسال خواهد شد. هزینه تحویل کالا از باربری و ترمینال تا مقصد به عهده مشتری می باشد.

در سه روش فوق هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری بوده و چگونگی ارسال، از قبل با مشتری هماهنگ خواهد شد و بر حسب نوع ارسال کد رهگیری بسته و یا شماره باربری به مشتری تحویل داده خواهد شد. مسئولیت تحویل کالا تا تحویل به متصدیان ارسال بار بر عهده مرکز تجارت شهر امن می باشد و تاخیر در تحویل و همچنین سلامت بار بر عهده باربری است.

در هنگام دریافت سفارشات، به نکات زیر توجه بفرمایید:

1- به مشتریان  و خریداران عزیز توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا، حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت نموده  و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات یا فروش تماس حاصل فرمایید.

2- در صورتیکه مشتری بدون مشاهده کالای سفارش داده شده، کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید به منزله تأیید سفارش از سمت مشتری است و در این صورت کی نو کاشان هیچ گونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

3- در صورتی که مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص یا آدرس دیگری ارسال کنند؛ حتما باید از قبل هماهنگی نمایند. در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.