• راه حل نظارت حفاظت و شبکه در زمین ورزشی

دوربین مدار بسته در زمین ورزشی

نصب دوربین مدار بسته در زمین ورزشی از این جهت اهمیت دارد که ماهیت زمین ورزشی، فضایی عمومی است. و این به معنی است که افراد مختلف به زمین ورزشی رفت و آمد دارند. نصب دوربین مدار بسته در زمین ورزشی، در درجه‌ی اول مانع از بروز خشونت، رفتارهای خارج از عرف و اخلاق، سرقت و… می‌شود. در درجه دوم در صورت بروز حادثه، بازبینی ویدئوهای ضبط شده، در تشخیص علت یا مقصر کمک می‌کند.

از طرفی دیگر از یک دوربین که تصاویر با کیفیت و 360 درجه ضبط می‌کند، برای ضبط خودکار بازی‌ها و تمرین‌ها، استفاده کرد.
البته استفاده از دوربین مدار بسته در سالن ورزشی، با حواشی همراه است و در بعضی کشورها، نصب دوربین مدار بسته در سالن ورزشی، ممنوع است. در مواردی تنها در فضاهای عمومی‌تر چون فضاهای روباز، سالن تمرین اجازه نصب دوربین داده می‌شود.
بنابراین پیش از انتخاب و نصب دوربین مدار بسته در سالن ورزشی، توصیه می‌شود از قوانین آن مطلع شوید.
در ادامه دوربین مدار بسته مناسب زمین ورزشی (فضاهای روباز) بررسی می‌شود و پیشنهاداتی متناسب با نیازهای این محیط ارائه خواهد شد. در وبسایت کی نو کاشان انواع دوربین مدار بسته قابل مشاهده و مقایسه است.

استفاده از دوربین دارک فایتر (Dark Fighter)

زمین ورزشی مانند فضاهای روباز، تغییرات نور در آنها زیاد است. زمین ورزشی در شب، اغلب تاریک است. به منظور داشتن یک نظارت کامل حتی در شب، استفاده از دوربین مدار بسته دارک فایتر توصیه می‌شود. این دوربین، حتی در فضاهای تاریک نیز تصاویری روشن و شفاف ثبت می‌کند.

دوربین مدار بسته دارک فایتر

وضوح و کیفیت بالای تصویر

دوربین مدار بسته‌ای که برای نصب در زمین ورزشی انتخاب می‌کنید باید تصاویر با کیفیت بالا ضبط کند. تا جزئیات و اتفاقات هر قسمت از زمین ورزشی را با وضوح نشان دهد. در صورت بروز حادثه، با بازبینی ویدئوهای ضبط شده، با دقت بالایی علت یا مقصر حادثه شناسایی خواهد شد.

تصاویر با قابلیت زوم

تصاویری که دوربین مدار بسته در زمین ورزشی، ضبط می‌کند باید کیفیت بالایی داشته باشد و قابلیت زوم در لحظه ضبط تصویر نیز وجود داشته باشد. در این صورت هر لحظه که لازم باشد می توان بر روی قسمتی زوم کرد و نظارت دقیق‌تری را داشت. برای وجود قابلیت زوم، باید دوربین مدار بسته با لنز موتورایز انتخاب کرد.

دوربین مدار بسته پیشنهادی در زمین ورزشی

DS-2DE7420IW-AE دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل
DS-2DE7530IW-AE دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در مراکز آموزشی