• راه حل خزانه

دوربین مدار بسته در خزانه بانک

با توجه به اهمیت بالای خزانه‌ی بانک، نظارت تمام وقت و کامل خزانه از ضروریات امنیت در بانک است. وجود یک دوربین مدار بسته در خزانه بانک، تردد افراد، اسناد و مدارک و اشیای گرانبها (پول، ارز، طلا و..) به خزانه را ثبت می‌کند. در صورت بروز هر اتفاقی، با مشاهده ویدئوی ضبط شده، عامل را می‌توان شناسایی کرد. در وبسایت کی نو کاشان، انواع دوربین مدار بسته به همراه ویژگی و قابلیت‌هایشان معرفی شده‌اند. دوربین مدار بسته نصب شده در خزانه بانک باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

تصویر با وضوح بالا

دوربین مدار بسته در خزانه بانک، باید تصویر با کیفیتی ثبت کند. که در مواقع لزوم بتوان با زوم کردن روی بخش‌هایی از ویدئو جزئیات بیشتر و با کیفیت مناسب مشاهده کرد.

زاویه دید مناسب

بهتر است دوربین مدار بسته برای خزانه بانک، تصاویر 360 درجه ثبت کند. تا بتوان با کمترین تعداد دوربین مدار بسته، تمام فضا را پوشش داد.

قابلیت دید در شب

دوربین مدار بسته که قابلیت دید در شب دارد، در فضاهای کم نور با ایجاد تعادل میان میزان نور سطوح مختلف، از آن فضا تصویر واضح ثبت می‌کند.

قابلیت تشخیص چهره افراد

اگر دوربین مدار بسته در خزانه بانک قابلیت تشخیص چهره افراد را داشته باشد، چهره هر فرد که به خزانه تردد دارد، ثبت می‌شود. در صورت بروز اتفاق، با بررسی بانک اطلاعات دوربین مدار بسته، عامل حادثه شناسایی می‌شود.

دوربین مدار بسته با قابلیت تشخیص چهره

امکان دسترسی از راه دور

امکان نظارت و مشاهده ویدئو از راه دور، به مدیران و نگهبانان این امکان را می‌دهد که از هر جایی که هستند، از وضعیت داخل بانک مطلع شوند.

حافظه کافی برای ذخیره سازی

سیستم نظارتی نصب شده در خزانه، تمام روزها و 24 ساعت شبانه روز در حال ضبط ویدئو است. در این حالت، حافظه ذخیره سازی باید این مقدار از ویدئو را ذخیره و نگهداری کند.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در بانک