• یو پی اس در اتاق مدیریت و کنفرانس

استفاده از یو پی اس و باتری در سالن کنفرانس، اتاق مدیریت هتل

بعضی بخش‌های هتل، چون سالن کنفرانس، در تمام روزهای هفته و تمام ساعات شبانه روز استفاده نمی‌شوند. یا مانند اتاق مدیریت، تجهیزات متصل به برق با ارزش مالی زیاد و پر اهمیت ندارند. در این موارد همچنان استفاده از باتری و یو پی اس در سیستم تامین انرژی اهمیت دارد. با به کارگیری یو پی اس و باتری خسارات نوسان و قطعی برق را می‌توان کاهش داد و در هزینه‌ها صرفه جویی کرد. انواع یو پی اس را در وبسایت کی نو کاشان مشاهده و مقایسه نمایید.

در این بخش‌ها، به منظور صرفه جویی در هزینه‌ها، می‌توان از یو پی اس و باتری کمتر و ساده‌تری استفاده کرد. در ادامه به چند نمونه از یو پی اس پیشنهادی می‌پردازیم:

یو پی اس با تکنولوژی IGBT یا Ferronant

در بخش‌هایی چون اتاق مدیریت هتل و اتاق کنفرانس، استفاده از یو پی اس ترانس دار (Ferronant) و یا یو پی اس با تکنولوژی IGBT انتخاب خوب و با صرفه اقتصادی خواهد بود. یو پی اسIGBT ولتاژ خروجی با کیفیتی ایجاد می‌کنند و وزن کمی دارند. اما در بعضی موارد می‌توان برای کاهش هزینه ها از یو پی اس ترانس دار استفاده کرد.
اتاق مدیریت و سالن کنفرانس از جمله مکان‌هایی هستند که می‌توان بدون هیچ اختلالی، از یو پی اس ترانس دار استفاده کرد.

یو پی اس با قابلیت کارکرد همزمان با ژنراتور

استفاده از یک ژنراتور در هتل، برای تامین برق در مواقع قطعی برق شهری، اجتناب ناپذیر است. با بکار گیری یک UPS با قابلیت کارکرد همزمان با ژنراتور، اختلال کارکرد سیستم تامین برق به حداقل می‌رسد. اگر ژنراتور یا یو پی اس به هر دلیلی دچار اختلال شود، بلافاصله منبع دیگری (یو پی اس یا ژنراتور یا باتری) وارد عمل می‌شود. در نتیجه مانع ایجاد هر نوع اختلال در کارکرد سیستم می‌شود.

مطالب پیشنهادی

راهکار نظارت، حفاظت و شبکه در هتل